Värsked tööpakkumised

Trepikodade koristaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 455297

Tööpakkumise number

455297

Töö kirjeldus

Pakume tööd kahele naiskoristajale Helsingis. Tööülesanneteks on korrusmajade trepikodade, pesuruumide ja saunade koristamine ning talvisel ajal vastavalt vajadusele lumekoristustööd. Töö on liikuva iseloomuga ja koos paarilisega.

Nõudmised kandidaadile

* koristusalane töökogemus
* oskus töötada nii meeskonnas kui ka iseseisvalt
* kohusetundlikkus
* hea füüsiline, vaimne ja sotsiaalne tervis
* soome keele suhtlusoskus
* kehtivad autojuhiload (oluline!)

Ettevõte pakub

* töötasu Kiinteistöpalvelualan TES alusel
* töötasu maksustatakse ja deklareeritakse Soomes
* tööle on võimalik asuda alates 16.jaanuarist

Tähelepanu! Majutust ei paku.

Lisainfo

Lisainfo saamiseks palun võtta ühendust mob. +372 56247211 E-R 10-17.00

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
9. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2017
Brutopalk:
Alates 10.3 kuni 10.85 EUR tunnis

Rent Man Personal OÜ on tööjõu rentimisele ja personali otsingule spetsialiseerunud ettevõte, vahendades kvalifitseeritud tööjõudu nii Skandinaavia, Saksamaa kui ka Eesti ettevõtetele.