Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #520586

Treial-freesija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte laienemisega seoses otsime oma meeskonda TREIAL-FREESIJAT,
kelle tööülesanneteks on:

* Trei-ja freesdetailide valmistamine vastavalt joonistele
* Lukksepatöö ja sobitamine

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus manuaalsete trei-ja freespinkidega
  • Eesti keele oskus suhtlustasandil
  • Kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

  • Stabiilset töökohta kõrgetasemelises tööstusettevõttes
  • Motiveeritud meeskonda ja hinnatud individuaalset algatusvõimet
  • Kaasaegset töö- ja puhkekeskkonda (pesemis- ja saunavõimalus, suitsuruumid)
  • Turvariided, toitlustamise soodustus, transport

Tööpakkumise number
#520586

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
27. märts 2018
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2018

AS Mistra-Autex on 30 a. tegutsenud keskmise suurusega ettevõtte, mis asub Tallinnast 35 kilomeetri kaugusel - Raasikul. Firmas töötab nüüdseks juba üle 300 inimese ning ettevõtte põhitegevuseks on nõeltöödeldud ja taftitud siseviimistlusmaterjalide ja detailide tootmine autotööstustele ning nende allhankijatele.
Ettevõte omab ISO9002/TS16949 ning ISO14001 tunnistust.

Vaata rohkem