Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #342091

Transporttööline

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* kaupade peale- ja mahalaadimine ning ladustamine vastavalt nõuetele;
* lao korrashoid.

Ootused kandidaadile

* hea eesti keele oskus;
* rokla- ja tõstukijuhtimise kogemus;
* süstemaatiline ja korrektne suhtumine töösse.

Ettevõte pakub

* kaasaegseid töötingimusi arenevas ettevõttes;
* sõbralikku ja toetavat kollektiivi;
* konkurentsivõimelist töötasu;
* ettevõttesiseseid soodustusi (sportimisvõimalus, omatoodang jm).

Lisainfo

Kui soovid aktiivset ja huvitavat tööd arenevas ettevõttes, kandideeri julgelt!

Tööpakkumise number
#342091

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
12. mai 2014

Värskete ja külmutatud pagaritoodete valmistamisega tegelev Cristella VT OÜ on Eestis üks oma valdkonna suuremaid ettevõtteid, andes tööd ligi 200- le inimesele.
Cristella VT on Eesti kapitalil põhinev ettevõte ja omab toiduohutuse sertifikaati ISO 22000.
Võrus valmistatud toodangut turustatakse nii Eestis kui ka välisriikides.

Seoses tootmise laienemise ja töömahu kasvuga saab tööd:

Vaata rohkem