Värsked tööpakkumised

Transporttööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 423936

Tööpakkumise number

423936

Töö kirjeldus

Transporttöölise ülesanne on toimetada kaubakärud puhta pesuga teenindusobjektil (Tallinna hotellid, restoranid ja haiglad) õigetele korrustele ja osakondadesse ning laadida tagasituleva musta pesu kärud autole. Töö on graafiku alusel ja vahetustega.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame täpsust ja kohusetundlikkust.

Ettevõte pakub

Stabiilset tööd ja kindlat palka.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
6. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
18. mai 2016
Brutopalk:
Alates 750 EUR kuus

Tallinna Pesumaja OÜ on pesurendi ja pesupesemisega tegelev ettevõte Kohilas. Meie moodne ja kaasaegne tootmishoone on täishügieeniline, selle sisustus, seadmed, töötajate töö- ja olmetingimused vastavad Euroopa Liidu nõuetele. Me pakume teenust tuntud ja tunnustatud meditsiini-, majutus- ja toitlustusettevõtetele.