https://www.cvkeskus.ee/426957

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Transporttööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 426957

Tööpakkumise number

426957

Töö kirjeldus

Transporttöölise tööülesanneteks on valmistoodanguga seotud transporttöö väljastusosakonnas: klientide tellimuste komplekteerimine saatelehtede järgi, toodete transport tootmisest väljastuse valmistoodangulattu ning osakonnasisene taara transportimine.


Nõudmised kandidaadile

Oled sobilik kandidaat, kui omad eelnevat töökogemust laos, oled valmis töötama ka öistes vahetustes ning valdad eesti ja vene keelt suhtlustasandil.


Ettevõte pakub

Pakume head väljaõpet meie spetsialistide poolt, püsivat töösuhet, soodsaid sportimisvõimalusi, tasustatud lisapuhkust ning erinevaid perega seotud toetusi.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. juuli 2016
Kuulutus sisestati:
10. juuni 2016

FIRMA NIMI PEIDETUD

Leibur AS on Eesti juhtiv ja vanim pagaritööstus, kellele kuulub ligi kolmandik siinsest pagaritööstuse turust. Leiburi põhitegevus on värskete, eelküpsetatud ning sügavkülmutatud pagaritoodete tootmine ja müük ning Leiburi tooted on saadaval kõikjal üle Eesti.
Peame oma auasjaks kohaliku leivakultuuri edasikandmist. Nii ongi meie tooteportfell üles ehitatud pika ajalooga traditsiooniliste ning innovaatiliste turgu ja tarbimisharjumusi muutvate toodete kombinatsioonile. Eesti turul on kõige tuntumad Leiburi kaubamärgid Röst, Ruks, Rukkipala, Leiburi Klassika (Kirde sai, Tallinna Peenleib, Toolse leib), Kuldne ja Saib. Tootmismahust olulise osa moodustab värskete pagaritoodete eksport Soome, Lätti ja Leetu.
Toiduohutus, vastutustundlik keskkonnakäitumine ja järjepidevus tegevuste elluviimisel kliendirahulolu tagamiseks on meie jaoks esmatähtsad nii täna kui ka tulevikus. Leiburi Tallinna tehase toiduohutuse kvaliteedijuhtimissüsteemile on omistatud FSSC 22000 sertifikaat ning kvaliteedisüsteemi ISO 9001 ja keskkonnajuhtimissüsteemi ISO 14001 sertifikaadid.
Meie uuenduslikud tooted on kõrgelt hinnatud ning kokku oleme aegade jooksul võitnud 2 Eesti Parima Toiduaine ja 13 Parim Pagaritoode tiitlit ning ka üks Parim Toit Tervisele. Korraldame ka igal aastal koduleivaküpsetajate konkurss Leiburi Leivategu, mille võiduleib võetakse Leiburi poolt tootmisesse.
Leibur kuulub alates 2015. aastast Lantmännen gruppi, mis on 29 000 Rootsi põllumehe omanduses olev ühistu ning sellel on neli ärivaldkonda: põllumajandus, masinad, energia ja toiduained. Lantmännen Unibake, mille alla kuulub ka Leibur, on üks suuremaid rahvusvahelisi pagaritööstusettevõtete gruppe peakontoriga Taanis. Lantmännen Unibake annab tööd 6000 inimesele 21 riigis ning omab 35 pagariäri.