Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #521202

Transporttööline / klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kauba komplekteerimine Cateringi väliürituste tarbeks
Väliürituse müügiplatsi üles seadmine ja maha võtmine
Erinevate jooksvate tööülesannete täitmine

Ootused kandidaadile

Füüsiliselt tugev
Oskus oma tööd iseseisvalt planeerida ning head organiseerimisvõimet
Autojuhilubade olemasolu, vähemalt B katekoorja.
täpsus, korrektsus, kohusetundlikus ja ausus

Ettevõte pakub

Tööle väärilist palka ja tulemustasu
Rõõmsat ja toetavat meeskonda
Liikuvat tööd
Arenguvõimalusi kiiresti arnevas ettevõttes

Tööpakkumise number
#521202

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. märts 2018
Kuulutus sisestati:
28. veebruar 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem