Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #734652

TRANSPORTTÖÖLINE

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda TRANSPORTTÖÖLIST, kelle  põhiülesanneteks on:

  • Kaupade peale- ja mahalaadimine
  • Kaupade ladustamine ja komplekteerimine
  • Lao inventuurides osalemine
  • Lao korrashoid

Ootused kandidaadile

  • Eesti keele oskus

  • Laotöö kogemus

  • Tõstukijuhi lubade olemasolu

  • Füüsiline vastupidavus ja hea pingetaluvus

  • Kohusetundlikkus ja täpsus

Ettevõte pakub

  • Stabiilset töökohta kõrgetasemelises tööstusettevõttes

  • Motiveeritud meeskonda

  • Kaasaegset töö- ja puhkekeskkonda (pesemis- ja saunavõimalus)

  • Turvariided, toitlustamise soodustus, transport

  • Töötamist päevases vahetuses

  • Lisasoodustusi

Tööpakkumise number
#734652