Transporttööline
Tööpakkumise number #814397

Itella Estonia OÜ
Jüri / Aruküla, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Elektroonikakomponentide pakkimine, transpordiks ette valmistamine ja toimetamine väljastusalasse;

Autode laadimine siirdamistõstukiga, vajadusel kaupade laadimise kontroll;

Vedajalt nõuetekohaste kinnituste võtmine veodokumentidele, veodokumentide koondamine registraatorisse;

Pakkimistaara sorteerimine, puhastamine ja paigutamine ettenähtud aladesse;

Ootused kandidaadile

Kohusetunne, usaldusväärsus, tööülesannete ja kohustuste täpne ning õigeaegne täitmine;

Hea suhtlemisoskus, korrektsus, hea pingetaluvus, sobivus meeskonnatööks;

Eesti keele oskus suhtlustasemel;

Valmisolek füüsiliseks tööks, arvestama peab, et vahel vajavad tõstmist kastid kaaluga kuni 25kg.

Kasuks tuleb:

Tõstuki/ siirdamistõstuki juhtimise kogemus

Kaasaegsed ja turvalised töövahendid (sh turvajalanõud, ja hooajale vastavad tööriided).

Haiguslehe hüvitis alates teisest haiguspäevast, isikliku elu sündmuste toetus, meelespidamine tähtpäevadel,

kaasaegne töökeskkond usaldusväärse ja eduka tööandja juures.

Tööpakkumise number
#814397

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
20. september 2022
Transporttööline Transporttööline

Itella Estonia on Soome Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistikaettevõte ning tunnustatud tööandja logistika sektoris. Itella Estonia pakub erinevaid logistikalahendusi, pakiautomaatide teenuseid ja Posti Grupi IT arendust. Lisaks kuulub Itella Estonia alla Posti teenuskeskus (Posti Service Center), mis toetab finants -, hanke -, müügi - ja klienditoe protsesse.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
ASJALIK ÖÖVAHETUSE LAOMEES TABASALLU HRX AS
Alates 1450 €/kuus
ASJALIK ÖÖVAHETUSE LAOMEES TABASALLU HRX AS • Harjumaa
Tabasalu
VIP 2 UUS
5 tundi tagasi
LAOTÖÖLINE- KOMPLEKTEERIJA Inter Cars Eesti OÜ
1150 - 1312 €/kuus
2 UUS
LAOTÖÖLINE- KOMPLEKTEERIJA Inter Cars Eesti OÜ • Tallinn
Tallinn
Підходить і для українців
TERMINALI OPERAATOR (E-R 00:00-09:00) DPD Eesti AS
Alates 1300 €/kuus
TERMINALI OPERAATOR (E-R 00:00-09:00) DPD Eesti AS • Harjumaa
Jüri / Aruküla
LAOHOIDJA ÄÄSMÄELE Balsnack International Holding AS
1300 - 1400 €/kuus
LAOHOIDJA ÄÄSMÄELE Balsnack International Holding AS • Tallinn
Tallinn
VIP 3
KAUBAKÄSITLEJA (E-R, TÖÖ GRAAFIKU ALUSEL) Itella Estonia OÜ
3
KAUBAKÄSITLEJA (E-R, TÖÖ GRAAFIKU ALUSEL) Itella Estonia OÜ • Harjumaa
Vaatan kõiki