Transporttööline (Coop Tartu Ihaste Konsum)
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #664848

1
CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ihaste Konsum otsib oma meeskonda osalise töökoormusega (0,8) transporttöölist, kelle peamisteks tööülesanneteks on kauba vastuvõtt, laadimine, ladustamine ning väljapanek. Töö eesmärk on kõrgetasemelise ja sõbraliku klienditeeninduse tagamine.

Ootused kandidaadile

    Oled sobiv kandidaat, kui Sul on:

  • Positiivne ja elurõõmus hoiak
  • Soov muuta iga kliendi päev meeldivalt eriliseks
  • Hea suhtlemisoskus, ausus, kohusetundlikkus, pingetaluvus

Ettevõte pakub

    Tagame Sulle:

  • Töö usaldusväärses ettevõttes
  • Väljaõppe ja juhendamise kohapeal
  • Arenguvõimalused ettevõtte siseselt
  • Omatöötaja soodustused ja ühisüritused

Lisainfo

Võtame ühendust vaid väljavalitud kandidaatidega!

Tööpakkumise number
#664848

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. september 2020
Kuulutus sisestati:
25. august 2020

Tartu Tarbijate Kooperatiiv on vanim ja suurim kodumaisel kapitalil põhinev toidu- ja tööstuskaupu pakkuv jaemüügigrupp Tartus ja Tartumaal. Praegu on Tartu Tarbijate Kooperatiivil 9 Konsumi ja 3 Maksimarketi kaubamärgi linnakauplust, ning 12 maakauplust ühtekokku üle 500 töötajaga. TartuTK on Coop Eesti Keskühistu liige.

Vaata rohkem