Värsked tööpakkumised

Transfeer

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360271

Tööpakkumise number

360271

Töö kirjeldus

-sõidutada rendifirmade sõidukeid Ülemiste Jazz pesulasse ning tagasi rendifirmasse
-kontrollida sõidukil tehtud pesutöö kvaliteeti
-fikseerida klaasipesuvedeliku, rehvirõhku, õlitaset jne
-täitma vastavaid ankeete
-hetkelise transfeeritöö puudumisel, peseb transfeer autosid

Väljaõpe kohapeal!
Sobib lisatööks, kuna antud ametikoht pole täiskohaga töö!

Nõudmised kandidaadile

-tahe töötada teenindusvaldkonnas
-kliendikesksus
-oma töö organiseerimisvõimalus
-B-kategooria juhilubade olemasolu ja juhtimiskogemust
-kasuks tuleb tehniline taip sõidukitest (klaasipesuvedeliku vahetamine, õlikontroll, rehvirõhu kontrollimine jms)

Ettevõte pakub

-Sõbralikku kollektiivi
-Vastutusele vastavat töötasu
-Kaasaegset töökeskkonda
-Iseseisvat tööd

Lisainfo

Jazz pesulad otsib oma sõbralikku kollektiivi rõõmsameelset ja teotahtelist transfeeri!

Töökoht asub Ülemiste Jazz Pesulas aadressil Suur-Sõjamäe tee 4, Tallinn.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. november 2014
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2014

Firma tutvustus

Jazz Pesulad on Eesti kapitalil tegutsev autopesulate kett, mis pakub autopuhastusteenuseid käsipesulates ja pesutänavates. Meie eesmärgiks on pakkuda kiiret, kvaliteetset ning soodsat autopuhastusteenust.
Autopesuteenuseid pakkuva ettevõtte kaubamärk Jazz Pesulad võeti kasutusele 2003 aastal koos uudse ja kaasaegse kontseptsiooniga Merimetsa Jazz Käsipesulas, Paldiski mnt. 58d.
Üks meie suurimaid eesmärke on muuta Jazz Pesulate teenus klientidele paremini kättesaadavamaks.
Täna on Jazz Pesulate kaubamärgi all tegutsemas kolm Jazz Käsipesulat ja kümme Jazz Pesutänavat. Samas pakume pesutänava teenust meie kõigides Jazz Pesulates.
Tänu pesulate arvule ja suurele jõudlusele suudame ühes päevas teenindada rohkem kui 4000 autot.