Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #227568

Traktorist

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume hooajaks tööd traktoristile:

  • juunis: rullsilo valmistamine (niitmine, pressimine, kiletamine)
  • juulis: heina pressimine, rohumaade hooldusniitmine, künd
  • augustis: põhu pressimine, rullsilo valmistamine, külv
  • septembris: põhu pressimine, viljavedu

Ootused kandidaadile

  • varasem töökogemus traktoristina
  • B-, C- või R-kategooria juhiload
  • positiivne tagasiside eelmisest töökohast

Ettevõte pakub

  • palk tükitöö alusel
  • toitlustamine ettevõtte kulul
  • võimalus avastada selliseid Eesti paiku, kuhu muidu ei satuks

Lisainfo

Terve juuni viibime komandeeringus ning ööbime haagissuvilas

Tööpakkumise number
#227568
Traktorist