Töö kirjeldus

  • Mehhaniseeritud lume lükkamine.

Ootused kandidaadile

  • B kategooria juhilubade olemasolu

  • D kategooria juhilubade olemasolu

  • Head füüsislist vormi.

Ettevõte pakub

  • Tööd graafiku alusel
  • Ettevõtte poolt vajalikke töövahendeid ja- riideid.

Tööpakkumise number
#672576

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 8 €/tunnis
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2020
Traktorist Tallinnasse Traktorist Tallinnasse

KRAUSBERG EESTI OÜ

Oleme 100% Eesti erakapitalil põhinev kinnisvara hooldusteeninduse ettevõte aastast 1997 ning meie peamine eesmärk on pakkuda kõrgetasemelist rahvusvahelisele standardile vastavat puhastusteenust.

Vaata rohkem

Traktorist Tallinnasse