Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #241955

Traktorist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide viisakas,sõbralik ja kõrgetasemeline teenindamine.
Tööaeg vastavalt graafikule.
Masinate korrashoiu tagamine.
Igapäevane aruannete tegemine(töölehed,masinalehed jne)
Teenuse osutamine tööandja objektidel.

Ootused kandidaadile

aktiivsus
algatusvõime
ajaplaneerimise oskus
Traktorijuhtimise kogemus
B-;C-;T või R-kategooria juhilubade olemasolu
eelnev töökogemus
eesti ja vene keele valdamine
kõrge pingetaluvus
korrektsus ja täpsus
võime paralleelselt töötada mitmete probleemide lahendamisega

Ettevõte pakub

aktiivset kollektiivi
arenemist koos eduka meeskonnaga
häid töötingimusi
huvitavat tööd arenevas ettevõttes
töötulemustele vastavat töötasu
toredaid kolleege
võimalust areneda koos firmaga

Lisainfo

Valmis töötama vahetustega graafiku alusel,vahel ka öised vahetused talve perioodil

Tööpakkumise number
#241955

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: 810 - 1400 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2011

CVKeskus.ee klient

3 AAA OÜ püsti pandud Eesti kapitalil .
Äritegevuse ajalugu algas 2010 aasta suvel ja on olnud tänaseni edukas ja stabiilselt tõusujoones.
Teenused jagunevad nelja põhigruppi:
lammutustööd, ehitustööd, haljastustööd ja ehitusmasinate rent.
Eesmärgiks on olla eelistatuim teenuse pakkuja omas valdkonnas tänu professionaalsele tegutsemisele ja heale teeninduskvaliteedile.

Vaata rohkem

Traktorist