Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #677399

Traktorist-heakorratöötaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Traktoristi ja heakorratöö objektil Tapa Kaitseväe Linnakus.

Töö kirjeldus: talvine lumevalve, teede ja platside puhastus, muru niitmine. Erinevad välitööd.

8-tunnine tööpäev, töö graafiku alusel.

Lisa küsimustega palun helistada numbrile 6747399 või võta julgesti ühendust töödejuhataja Kajaga helistades numbrile: 53 025 735.

Ootused kandidaadile

B ja T kategooria juhiload
Varasem töökogemus traktoristina.
Kohusetundlikkus ja valmisolek kiiresti reageerida.

Ettevõte pakub

tähtajatut lepingut
mugavaid ja kvaliteetseid tööriideid
kaasaegseid töövahendeid

Tööpakkumise number
#677399

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
23. november 2020

SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus- ning puhastusteenuseid pakkuv ettevõte.

Vaata rohkem