Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #245594

Tõstukse tootehaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Olemasolevate tõstukse toodete arendamine ja uute konkurentsivõimeliste toodete väljatöötamine;
  • Toote tehnilise dokumentatsiooni väljatöötamine ja haldamine.

Ootused kandidaadile

  • Sa omad või omandad kõrgemat insener-tehnilist haridust;
  • Sul on vähemalt 2 aastane eelnev erialane töökogemus tootmisettevõttes;
  • Sa tunned metallitöötluse põhimõtteid;
  • Oskad kasutada CAD ja/või Solid Edge konstrueerimise tarkvarasid;
  • Sa valdad eesti keelt kõrgtasemel, inglise ja vene keelt kesktasemel ja soome keelt algtasemel;
  • Sul on ulatuslik arvutikasutamise oskus- tekstitöötlus, tabelarvutus (Word, Excel) programmide kasutamise oskus.

Kasuks tuleb:

  • Majandustarkvara Axapta-Microsoft Dynamics või mõne teise majandustarkvara tundmine.

Töötades Saku Metallis on Sul võimalus teha mitmekesist ja huvitavat tööd jõudsalt arenevas ettevõttes. Pakume mitmeid võimalusi arenemiseks ja eneseteostuseks. Meil on kogemusi mida jagada ja mõnus ning toetav meeskond.

Lisainfo

  • Kandideerimisel palume esitada palgasoov.

Tööpakkumise number
#245594

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
29. november 2011

AS Saku Metall on 1991.a loodud ettevõte, mille tegevusaladeks on metalluste tootmine ja lehtmetalli allhanketööd. Saku Metalli peakontor asub Tallinnas Saku tn 13 ja ettevõtte tehased asuvad Tallinnas Saku tänaval ja Harjumaal Rae vallas Karjaveres Põrguvälja teel.

Ettevõtte juhtimissüsteem on sertifitseeritud vastavalt standardile ISO 9001:2008 ja ISO 14001:2004. Ettevõte pakub tööd ligi 230 inimesele. Saku Metalli käive ulatus 2009/2010 majandusaastal 219 miljoni kroonini.

Vaata rohkem