Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #626438

Tõstukijuht/laotöötaja (KEHRA)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kauba maha laadimine tõstuki ja kahvelkäru abil või käsitsi;
Kauba kontrollimine, transportimine, ladustamine;
Kauba osakondade vaheline liigutamine ja sorteerimine.
Kliendi kauba komplekteerimine, peale laadimine.

Nõudmised kandidaadile

Tõstukijuhtimis oskus, tunnistuse olemasolu;
Hea füüsiline vorm ja pingetaluvus;
Kohusetundlikkus, täpsus ja algatusvõime;
Ausus, valmisolek meeskonnatööks;
Kasuks tuleb laotöö kogemus.

Ettevõte pakub

  • Töökogemust hea tehnoloogilise baasiga ettevõttes
  • Eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Tööasukoht: Tallinnast 40 km kaugusel Kehras.

Tööpakkumise number
#626438

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1043 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
7. november 2019

Multimek Baltic OÜ on asutatud 2012 aastal ning asub Eestis, Tallinnast 40 km kaugusel Kehras. Ettevõttes töötab hetkel 70 spetsialisti. Multimek Baltic OÜ tegutseb 7500 ruutmeetrises kaasaegses tootmishoones, kus ka suure mõõtmeliste detailide valmistamine on võimalik.

Meie tugevuseks on eelkõige keskmise mõõtmeliste teraskonstruktsioonide valmistamine. Pakume teraslehtede plasmalõikust, painutust ja keevitust. Vajadusel valmistame tooted algusest lõpuni koos kokkupaneku ja pinnakäsitlusega. Oma tegevuses järgime alati kvaliteeti, täpset tarneaega ja paindlikku hinnakujundust.

Vaata rohkem