Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194120

Tõstukijuht/Laotööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd laotöölisele, kelle tööülesanneteks on:

  • kaupade vastuvõtmine ja väljaandmine kahveltõstukiga
  • kauba pakkimine ning komplekteerimine
  • kaupade siirdamine
  • lao korrashoid ning muud abitööd
  • spooni töötlemine

Ootused kandidaadile

  • tõstuki juhtimise kogemus või tõstukijuhi load
  • ausus, täpsus ja kohusetundlikkus
  • füüsiline vastupidavus ja pingetaluvus
  • eesti keele oskus
  • kasuks tulevad puidualased teadmised

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda
Meeldivat kollektiivi
Konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Töö sobilik meesterahvale.

Tööpakkumise number
#194120