Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #517698

Tõstukijuht

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootmisliinide teenindamine
Saematerjali ettevedu ja valmistoodangu laialivedu
Pakkimine
Koormate maha laadimine
Töö iseloomust tulenevate jooksvate ülesannete täitmine

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on kohusetundlik ja täpne.
Valmis töötama kahes vahetuses
Kasuks tuleb eelnev töökogemus tõstukitega
Hea eesti keele oskus

Ettevõte pakub

Väljaõpet
Puhkust 35 päeva, 3 nädalat suvel ja 2 talvel
Tööriideid
Toetavat meeskonda

Lisainfo

Tööaeg: I vahetus E-N 7-16, R 7-13; II vahetus E-N 16-24, R 13-19
Töötajal vajalik oma transport.

CV saata info(at)hoovelliist.ee

Tööpakkumise number
#517698

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 1100 - 1300 €/kuus
Kuulutus aegub:
8. märts 2018
Kuulutus sisestati:
7. veebruar 2018

OÜ Eesti Höövelliist on asutatud 1993. aastal ja kuulub Rootsi ettevõttele Pomona-gruppen AB. Ettevõtte põhitegevusala on profiilliistude tootmine. Ettevõte asub Suure-Jaanis Viljandimaal.

Vaata rohkem

Tõstukijuht