Värsked tööpakkumised

Tõstukijuht terminalis (Jüri aleviku lähedal)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 460677

Tööpakkumise number

460677

Töö kirjeldus

- laadimistööd tõstukiga ja käsitsi
- kauba saatedokumentide täitmine ja edastamine

Nõudmised kandidaadile

- tõstukijuhi kogemus
- kohusetundlikkus, ausus, täpsus
- soov töötada vahetustes
- arvuti kasutamise oskus. MS Office
- keskharidus
- eesti keele oskus
- soovituslik laotöö kogemus

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
- vahetustega tööd 12h graafiku alusel (päevane 8:00-20:00 ja öine vahetus 20:00-8:00, vaba nädalavahetus vastavalt graafikule on kas lühike või pikk)
- tööandja tasuta transporti Tallinn <-> Itella (Loomäe tee 13 Lehmja küla s.o umbes 1 km Jüri alevikust Tallinna poole)

NB! ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
17. veebruar 2017
Brutopalk:
Alates 830 kuni 980 EUR kuus

Itella Estonia OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis, Leedus ja Eestis. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 15 aasta. Teenindame oma kliente logistikakeskustes, mis asuvad Rae vallas Lehmja külas ja Saku vallas Tänassilma külas.