TÕSTUKIJUHT (Tartumaa)
Tööpakkumise number #803366

1
Thermory AS
Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu töö peamiseks sisuks on

* Toodangu transportimine tootmisüksuses
* Materjali ja toodete ladustamine vastavalt nõuetele
* Vajadusel laadimistööde teostamine

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on

*Vastav töökogemus ja tõstuki juhtimise kogemus
*Tehniline taiplikkus
*Kohuse-ja vastutustunne

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume

*stabiilset ja pikaajalist töösuhet edukas ja kiiresti arenevas Eesti ettevõttes
*meeldivat ja toetavat meeskonda
*lõunasöögi kompensatsiooni
*tasuta bussitransporti.

* tööaeg 8.00- 16.30

Tööpakkumise number
#803366

Info

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Alates 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
3. september 2022
Kuulutus sisestati:
4. august 2022
TÕSTUKIJUHT (Tartumaa) TÕSTUKIJUHT (Tartumaa)

Thermory AS

Thermory AS tooteportfelli kuuluvad termotöödeldud täispuidust terrassi-, voodri- ja põrandalauad ning saunamaterjal, mida esindab enam kui 50 riigis üle maailma bränd Thermory. Valmissaunasid esindab bränd Auroom. Ettevõtte peakontor asub Tallinnas ning tootmiskompleksid Harjumaal, Tartumaal ja Soomes. Grupis töötab ligi 700 inimest. Thermory AS ekspordib ligi 98% oma toodangust ja seda üle maailma. Olulisemad sihtriigid on Soome, Saksamaa, USA ja Norra. Kaugeimad sihtriigid on näiteks Jaapan, Uus-Meremaa, Lõuna-Aafrika Vabariik. 2018.a. Eesti Ettevõtlusauhindadel tunnustati Thermory AS-i tiitliga Aasta Eksportöör 2018.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

6 p. tagasi
TÕSTUKIJUHT (KAVASTU TEHAS) Palmako AS
6 p. tagasi
TÕSTUKIJUHT (KAVASTU TEHAS) Palmako AS • Tartu
Tartu
nädal tagasi
SEADMEOPERAATOR Tarmetec OÜ
SEADMEOPERAATOR Tarmetec OÜ • Tartu
Tartu
VIP 2
4 p. tagasi
LÕPPVIIMISTLEJA TMB Element OÜ
2
4 p. tagasi
LÕPPVIIMISTLEJA TMB Element OÜ • Tartu
Tartu
UUS
18 tundi tagasi
CNC KANGALÕIKUSMASINA OPERAATOR TARMEKO KV OÜ
UUS
CNC KANGALÕIKUSMASINA OPERAATOR TARMEKO KV OÜ • Tartu
Tartu
Підходить і для українців