Värsked tööpakkumised

Tõstukijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 278770

Tööpakkumise number

278770

Töö kirjeldus

• toidu- ja tööstuskaupade vastuvõtt ja ladustamine

Nõudmised kandidaadile

• lükandmastiga virnastaja töökogemus laonduses
• kohusetundlikkus, korrektsus ja ausus
• sobivus füüsiliseks tööks
• pingetaluvus ja positiivne ellusuhtumine
• valmisolek meeskonnatööks
• eesti keele oskus suhtlustasandil
• valmisolek vahetustega tööpäevadeks

• püsivat töösuhet kiiresti arenevas ja nooruslikus ettevõttes
• korralikke töövahendeid, kaasaegseid töö- ja olmetingimusi
• tööriietust
• sõbraliku kollektiivi tuge
• töötasu alates 700 € (bruto) kuus

Lisainfo

LISAINFO: tööaeg tööpäevadel esmaspäevast reedeni kahes vahetuses.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. juuli 2012
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2012

Ettevõtte tegevusalaks on logistikateenuste osutamine. Põhiteenustena pakume kaupade ladustamis- ja komplekteerimisteenust, teostame saadetiste korje-
ja jaotusvedusid ning tollindusega seotud asjaajamisi. Lisaväärtuste loomisel osutame klientidele pakendamise ja etikettimise teenuseid.
Töömahu suurenemise tõttu otsime lisatööjõudu.