Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #317301

Tõstukijuht Robbie Williamsi kontserdil 19 - 21.08.2013

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tarvikute transport kontsertplatsil tõstukiga.

Ootused kandidaadile

Tõstukijuhi lubade olemasolu

Ettevõte pakub

Paindlikku tööd

Lisainfo

Tööd on pakkuda 3 päeval. 19, 20 ja 21 augustil

Tööpakkumise number
#317301

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: 5 - 7 €/tunnis
Kuulutus aegub:
16. september 2013
Kuulutus sisestati:
16. august 2013
Lisainfo palga kohta:
Täistööajaga umbes 600 eurot

Meelelahutusürituste teenindamisele spetsialiseerunud firma. Piletikontroll ja korra tagamine.

Vaata rohkem