Tõstukijuht
Tööpakkumise number #814240

Tõstukijuht

5

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Toodangu ja materjali maha -ja peale laadimine ning tootmisliinide õigeaegne ning turvaline teenindamine

Ootused kandidaadile

Tõstukiga töötamise kogemus
Valmisolek vahetustega tööks sh. öised vahetused

Ettevõte pakub

  • Bussitransporti või transpordi kompensatsiooni;
  • Sooja ja puhast töökeskkonda 2016.aastal valminud tootmishoones
  • Võimalust kasutada massaaži, taastusravi või endale sobivat sportimisviisi ettevõtte kulul;
  • Võimalust kasutada ettevõtte poolt pakutavat kohapealset toitlustust (lõuna osaliselt kompenseeritud, öisel ajal supp tasuta, 24/7 kasutamiseks toiduautomaat);
  • Võimalust kasutada ettevõtte koostööpartnerite poolt pakutavaid soodustusi;
  • Võimalust puhata alati kaks nädalat suvel ning ühe nädala jõulude ajal.

Tööpakkumise number
#814240

Info

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
19. september 2022
Tõstukijuht Tõstukijuht

Kohila Vineer OÜ

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

4 p. tagasi
Підходить і для українців
TÕSTUKIJUHT Saku Õlletehase AS
1250 - 1500 €/kuus
4 p. tagasi
TÕSTUKIJUHT Saku Õlletehase AS • Raplamaa
Raplamaa
VIP 5
6 p. tagasi
KATELSEADME OPERAATOR KOHILA VINEER OÜ
5
6 p. tagasi
KATELSEADME OPERAATOR KOHILA VINEER OÜ • Raplamaa
Raplamaa
VIP 4
nädal tagasi
RATASLAADURI JUHT Kohila Vineer OÜ
4
RATASLAADURI JUHT Kohila Vineer OÜ • Raplamaa
Raplamaa
4 p. tagasi