Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #304432

Tõstukijuht (lükandmastiga virnastaja juht)

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- toidu- ja tööstuskaupade vastuvõtt ja ladustamine

Nõudmised kandidaadile

- lükandmastiga virnastaja töökogemus laonduses
- kohusetundlikkus, korrektsus ja ausus
- sobivus füüsiliseks tööks
- pingetaluvus ja positiivne ellusuhtumine
- valmisolek meeskonnatööks
- eesti keele oskus suhtlustasandil
- valmisolek vahetustega tööpäevadeks

- püsivat töösuhet kiiresti arenevas ja nooruslikus ettevõttes
- korralikke töövahendeid, kaasaegseid töö- ja olmetingimusi
- sõbraliku kollektiivi tuge
- konkurentsivõimelist töötulemustele orienteeritud töötasu

Lisainfo

Tööaeg esmaspäevast reedeni kahes vahetuses.
Kaaskirjas palume välja tuua ka soovitud töötasu!

Tööpakkumise number
#304432

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
11. aprill 2013

Ettevõtte tegevusalaks on logistikateenuste osutamine. Põhiteenustena pakume kaupade ladustamis- ja komplekteerimisteenust, teostame saadetiste korje- ja jaotusvedusid ning tollindusega seotud asjaajamisi. Lisaväärtusete loomisel osutame klientidele pakendamise ja etikettimise teenuseid.
Töömahu suurenemise tõttu otsime lisatööjõudu.

Vaata rohkem