Värsked tööpakkumised

TÕSTUKIJUHT-LAOMEES (ajutine)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 463040

Tööpakkumise number

463040

Töö kirjeldus

Pakume E-R täistööajaga tööd kuni 4-ks nädalaks ( ajavahemikus kella 7:30-17:30) kogemustega tõstukijuhile.
* saabuva kauba ladustamine
* kaubaalustel kauba autodele laadimine
* laos kauba paigutus ja korrashoid

Nõudmised kandidaadile

* tõstukiga töötamise kogemus vähemalt 2 aastat
* täpsus, hoolsus ja kohusetunne
* tahtmine ja harjumus enese järelt koristada

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
* lühiajalist intensiivset tööd esmaspäevast reedeni
* tööle asumist esmaspäevast 13.märtsist k.a.
* kindlat tunnipalka

Lisainfo

Lisainfo: Tiina Siilivask telef. 52 33 687

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö
Kuulutus aegub:
10. märts 2017
Kuulutus sisestati:
7. märts 2017
Brutopalk:
Alates 6 EUR tunnis

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel leida tööd erinevatel erialadel. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis ning Rumeenias. VMP – Väärtustades tööd.