Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #636759

Tõstukijuht

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Lääne-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 22. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:22. jaanuar 2020

Töö kirjeldus

Tootmisliinide teenindamine, ostu ja müügi autode laadimine ning materjali vedu vastava lao aadressile. Hakke ja saepuru autode ning konteinerite laadimine.

Ootused kandidaadile

Kui Sulle meeldib kindel, masinatega seotud töö, kui oled kohusetundlik, tähelepanelik ning valmis töötama vahetustes. Eeldame tõstukijuhi loa olemasolu ning eelnevat töökogemust frontaallaaduriga Volvo ja Kalmar tõstukiga.

Kaasaegset töökeskkonda, motiveerivat palgasüsteemi koos mitmete soodustustega (sporditoetus, osaline toitlustuse hüvitamine, staažipuhkus).

Tööpakkumise number
#636759

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Tõstukijuht