Värsked tööpakkumised

Tõstukijuht Laagris asuvas ravimite hulgilaos

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 436588

Tööpakkumise number

436588

Töö kirjeldus

* Kaubatellimuste hulgikomplekteerimine.
* Tõstukitööd laos.

Nõudmised kandidaadile

* Korrektsus, kohusetundlikkus, täpsus
* Kasuks tuleb tõstukijuhi lubade olemasolu ja/või vähemalt 2-aastane töökogemus tõstukiga (vajadusel garanteerib tööandja vajaliku koolituse)
* Kasuks tuleb varasem töökogemus laos
* Eesti keele oskus (vähemalt B1 tasemel)

*Sobivate kandidaatidega võtame ühendust esimesel võimalusel.

Ettevõte pakub

* töö vahetustega (ainult tööpäeviti, esmaspäevast reedeni)
* väljaõpe viiakse läbi kohapeal
* töötajatele on loodud kaasaegne töökeskkond ja puhkamise võimalused: pakume kohvi ja teed tasuta, sööklas on võimalik süüa taskukohaste hindadega nii hommiku- kui lõunasööki ja õhtuoodet ning on võimalik kaasatoodud toitu säilitada ja soojendada
* võimaldame töötajatele 25.- eur suurust igakuist sporditoetust, osalemist erinevatel ühisüritustel ja saada osa ettevõtte traditsioonidest

Lisainfo

Töökoht asub Laagri keskuses aadressil Vae 16, Laagri.
Tööleasumine kohe!

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
1. september 2016
Kuulutus sisestati:
18. august 2016

AS Magnum on ravimite ja muude apteegikaupade hulgi-ning jaemüügiga tegelev kontsern, mis tegutseb Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes, kus kokku töötab üle 1000 inimese.
Magnum kontserni Eestis tegutsev lao-ja logistikateenust osutav Magnum Logistics OÜ ootab oma meeskonda tublisid töötajaid.