Värsked tööpakkumised

Tõstukijuht - KIIRE!

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 437364

Tööpakkumise number

437364

Töö kirjeldus

Pakume kaheks nädalaks Jürisse tööd tõstukijuhile.
Tööaeg on argipäeviti kella 8.00 - 16.30.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame tõstukijuhilubade olemasolu ning töökogemust soovitavalt tootmisettevõtte laos.
Kasuks tuleb laoprogrammide tundmine.

Pakume võimalust lühiajaliseks heaks teenistuseks, tasuta transporti tööle. Töötasu alates 8 eurot / tund.
Kandideerimiseks ning lisainformatsiooni saamiseks võtke palun ühendust e-mailil: vaino.talli (ät) vmp.ee.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. august 2016
Kuulutus sisestati:
23. august 2016
Brutopalk:
Alates 8 EUR tunnis

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis ja Eestis. VMP - Väärtustades tööd.