2023-08-23 14:48:55

Tõstukijuht

CVKeskus.ee klient
1250 - 1500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Saku Õlletehase logistikaosakonda on tööle oodatud asjalik tõstukijuht, kes hoolitseb selle eest, et tootmisliinid ja komplekteerimisala oleksid teenindatud ning tooted, abimaterjalid ja tühi taara ladustatud.

Ootused kandidaadile

Tõstukijuhi töös pead olema täpne, kohusetundlik ja koostöövalmis, sest sinu tööst sõltub palju. Tõstukijuhid töötavad graafiku alusel 8-tunnistes või 12-tunnistes vahetustes. Valmis pead olema ka öövahetusteks, mille eest on ette nähtud kõrgem tasu.

Töö sobib nii naistele kui meestele.

 

Tõstukijuhi load puuduvad, aga töö tundub huvitav? Kandideeri sellegipoolest – toetame Sind tõstukijuhi loa koolituse läbimisega.

Ettevõte pakub

Saku Õlletehases ootab sind kindel ja turvaline töökoht. Tööle ja koju saad Tallinnast, Raplast ja Kohilast mugavalt meie töötajate bussiga. Selleks, et sinu tervis oleks hoitud ja meel puhanud, on meie soodustuste paketis lisanädal talvepuhkust, sportimise toetus ja puuviljaesmaspäevad. Üheskoos tähistame suuremaid ja väiksemaid töövõite. Rõõmustame koos sinuga kui sul on sünnipäev ning jõulude ja kooli alguse puhul ootab sinu pere väiksemaid liikmeid vahva kingitus.