Värsked tööpakkumised

Tõstukijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360992

Tööpakkumise number

360992

Töö kirjeldus

Meie ladude osakonda on tööle oodatud asjalik tõstukijuht, kes hoolitseb selle eest, et tooted, materjalid ja tagastatud tühi taara saaksid ladustatud vastavalt ladustamisplaanile.

Tööülesandeks on valmistoodangu, taara ja materjalide transportimine ning ladustamine.

Nõudmised kandidaadile

• Tõstukijuhilubade olemasolu ja varasem töökogemus tõstukijuhi ametikohal
• Valmisolek vahetustega tööks
• Hea eesti keele oskus

• Üheks meie konkurentsieeliseks on tulemustele pühendunud inimesed.
• Oleme loonud motivatsioonisüsteemi, mis lähtub töötajate tööpanusest ning tulemustest.
• Peame tähtsaks mitte ainult seda, mida saavutame, vaid ka seda, kuidas seda saavutame.
• Väärtustame koostööd, tähistame edulugusid ja naudime üksteise head seltskonda.
• Koolitame oma töötajaid ning julgustame nende arengut.
• Pöörame suurt tähelepanu töökeskkonna ohutusele ja headele töötingimustele.
• Toetame sporti ning oma töötajate sportlikke eluviise.

Lisainfo

Töö on 12-tunniste vahetustega (7.00 – 19.00 ja 19.00 – 7.00)
Tallinnast, Raplast ja Kohilast on meil vahetustega töötajatele tasuta transport tööle ja koju.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. november 2014
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2014

Saku Õlletehases ootab Sind ees kaasaegne, kiiresti arenev ja innovaatiline ärikeskkond. Me kuulume Carlsberg Groupi liikmena õlletootjate kõrgliigasse, töötame maailmaklassi brändidega, müüme värskendavaid kogemusi, suurepäraseid maitsehetki ning head seltskonda. Me arvame, et õigete inimeste leidmine ja hoidmine on üks meie konkurentsieeliseid. Me tahame olla parimad ning meie juures töötavad eesmärkidele pühendunud inimesed, kelle jaoks ükski väljakutse pole võimatu, kes naudivad võitmist ja meeskonnatööd. Sulle pakume võimaluse õppida, areneda ja saada oma ala parimaks. Sinu ees on uks valla Carlsberg Groupi kontserni ning Sa saad lasta oma annetel särada.