Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #692222

TÕSTUKIJUHT

CVKeskus.ee klient
Keila, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie Keila meeskonda on oodatud TÕSTUKIJUHT, kes naudib tõstuki juhtimist ning on lahendustele orienteeritud meeskonnamängija. Tõstukijuhina vastutad meie valmistoodangu, taara ja tooraine vastuvõtmise, ladustamine ja väljastamise eest.

Töö toimub vahetustega (sh öised), vahetuse kestus 12h.

Töökoht asub Keilas, Paldiski mnt 31.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame:

- keskharidust

- tõstukijuhilubade olemasolu

- tehnilist taiplikkust ja korrektsust töö teostamisel

- eesti keele oskust

- valmisolekut vahetustega tööks (sh öötöö)

- ausust ja kohusetundlikkust

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

- stabiilset ja pikaajalist töösuhet ning kaasaegset töökeskkonda

- tööd maailma suurimas kaablitootmiskontsernis

- sisseelamise- ja erialast koolitusprogrammi ning toetavat meeskonda

- erinevaid omatöötaja soodustusi

Tööpakkumise number
#692222

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
18. märts 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

TÕSTUKIJUHT