Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #791748

Torulukksepp/veearvestite paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Eesti
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötaja ülesandeks on teostada vee-ja kanalisatsioonisüsteemide hoolduse, paigalduse ja remonditöid ning veearvestite paigaldamist. Tööülesannete hulka kuulub ka veelekete otsimine ja torustike inspekteerimine. Töökoht asub AS Emajõe Veevärk opereerimispiirkonnas, peamiselt Tartumaal, Jõgevamaal ja Lääne-Virumaal.

Ootused kandidaadile

  • arvuti/nutiseadmete kasutamise oskus
  • riigikeele valdamine
  • koostöövõime ja usaldusväärsus
  • keskkonnataluvus
  • B kategooria juhiload

Kasuks tuleb:

  • välistorustike ehitamise ja remontimise kogemus
  • C, CE või BE1- kategooria juhiload

Ettevõte pakub

  • Stabiilset ja vaheldusrikast tööd

  • Erialast täienduskoolitust

  • Ametiautot

  • Kaasaegseid töötingimusi

  • Võimalust areneda koos ettevõttega

  • Toredaid ja toetavaid töökaaslasi

  • Lisapuhkuse võimalust

  • Ettevõttesiseseid üritusi

  • Sporditoetust

  • Tasustatud tervisepäevi

Tööpakkumise number
#791748