2023-08-23 14:48:55

Torulukksepp/Сантехник

CVKeskus.ee klient
2800 - 3300 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Pakkuda koheselt tööd Soomes Uusinmaa piirkonnas torulukksepale. Vasktorude paigaldus (jootmine), soojustamine, musta toru keevitamine.

Предлагается работа в Финляндии в районе Уусинмаа сантехнику. Установка медных труб (спайка), утепление, сварка черных труб.

Ootused kandidaadile

- Töökogemus ning oskus jooniseid lugeda
- EU - kodakondsus
- Vene, eesti või soome keel suhtlustasemel
- Kohusetundlik, lojaalne, täpne, aus, iseseisev

Опыт работы и умение читать чертежи
- Гражданство ЕС
- Знание русского, эстонского или финского языка на разговорном уровне
- Ответственность, лояльность, точность, честность, самостоятельность

Ettevõte pakub

- Heale mehele pikka töösuhet
- Korralikku palka
- Ametlikku lepingut Soome firmaga
- Palka 2x korda kuus
- Vajadusel majutust
- Abi Soomes töötamiseks vajalike dokumentide saamiseks

- Долгосрочные рабочие отношения
- Достойную зарплату
- Официальный трудовой договор с финской фирмой
- Выплату зарплаты 2 раза в месяц
- При необходимости проживание
- Помощь при получении необходимых для работы в Финляндии документов