Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #692493

Torulukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Erinevate vee-, kanalisatsiooni- ja küttesüsteemide ehitus, hooldus, remont.

  • Tööde teostamine nii uusehitistel, renoveeritavates hoonetes, kui ka eramutes ja korterites.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus tehnosüsteemide ehitamisel

  • Hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil

  • B-kategooria autojuhiluba

  • Oled kohusetundlik ja omad töötahet.

Ettevõte pakub

  • Stabiilset tööd ja töötasu

  • Sõbralikku ja toetavat kollektiivi

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd

  • Sporditoetust läbi SportID süsteemi

Tööpakkumise number
#692493

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
22. märts 2021

AS Lavateir on asutatud 1997. a. Kuulub täielikult Eesti kapitalile ning põhitegevusala on sanitaartehnilised ehitus-, remondi- ja hooldustööd. Lisaks tegeleme elektrisüsteemide ehitamise ja hooldamisega. AS Lavateir kasutab põhitegevuses kaubamärki ToruAbi, mille all on meie tegevus rohkem tuntud ja teatud, kui ettevõtte nime järgi.

Vaata rohkem