Värsked tööpakkumised

Torulukksepp ( Soome Helsinki ja Turku laevatehas)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 437124

Tööpakkumise number

437124

Töö kirjeldus

Ettevõte teostab Helsingis Arctech ja Turku Meyeri laevatehases toru-, ventilatsiooni-, metalli- ja keevitustöid. Pakume tööd torulukksepale. Omalt poolt garanteerime huvitava ja mitmekülgse töö.

Nõudmised kandidaadile

Tööülesannete mitmekesisus nõuab:
- eelnevat töökogemust toruluksepana, soovitavalt laevatehases
- projektilugemise oskust
- iseseisvust töö planeerimisel
- head organiseerimisvõimet
- väga head tehnilist taipu
- täpsust ja korrektsust
- ausust ja kohusetundlikkust
- soome keele oskus, soovitav
- kehtivad tuletöö- ja tööturvalisuskaardid

Ettevõte pakub

- Püsivat tööd.
- ehitustehniliselt huvitavaid ning väljakutseid pakkuvaid projekte
- tööle vastavat ja tulemustest sõltuvat palka.
- Aitame korteri leidmisel.

Lisainfo

Ettevõttes peetakse oluliseks head omavahelist läbisaamist, usaldust ja kvaliteeti.
Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
20. september 2016
Kuulutus sisestati:
22. august 2016

Markland Trade OÜ eesti kapitalil põhinev kiiresti arenev firma, kes teostab Soomes toru-, metalli-, ventilatsiooni ja keevitustöid otse peatöövõtjatele ja laevatehastele nii maal, kui ka mere peal.