TORULUKKSEPP
Tööpakkumise number #811382

9
AS LTH-Baas
Euroopa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

LTH-Baas on alustamas uut ja unikaalset laevaehitusprojekti Euroopas ning ootab meeskonnaga ühinema kohusetundlikke torulukkseppasid, kelle peamiseks tööülesandeks on torude ettevalmistus paigalduseks ning ka paigaldamine laeva sisemuses (varasem töökogemus laevaehituses on boonuseks).

Ootused kandidaadile

Otsime Sind, kes Sa oled …

  • lukksepa või torulukksepa töökogemusega spetsialist
  • hea analüüsi- ja planeerimisoskusega
  • tehniliste jooniste ja skeemide lugemisoskusega
  • valmis töötama/elama välismaal
  • Euroopa Liidu kodanik
  • hea stressitaluvusega ning kiire ümberlülituja erinevate olukordade vahel

Majutuse, transpordi, dokumentatsiooni vormistamise, sotsiaalse garantii, tööriiete ning muu tööks vajaliku pärast ei pea Sa muretsema – see on meie poolt! Sinuga sõlmitakse seadustega kooskõlas tähtajatu tööleping!

Töö toimub esmaspäevast reedeni.
Töötasu on tunnipõhine – alates 13€/h neto.

Konkurss lõppeb sobivate kandidaatide leidmisel, seega ära oota kandideerimisega! Viimasesse kandideerimisvooru pääsenutel tuleb valmis olla taustauuringuks.

Küsi lisateavet telefonil 5058184

CV Keskuse värbamiskonsultant Janar Eenlo

Tööpakkumise number
#811382

Info

Asukoht:
Euroopa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
5. september 2022
TORULUKKSEPP TORULUKKSEPP

AS LTH-Baas

CVKeskus.ee klient AS LTH-Baas on maailma laevaehitusturul tegutsev jätkusuutlik laevaehitus ja -remondiettevõte, kus töötab kokku circa 500 inimest. Ettevõte põhineb Eesti kapitalil ning tegutseb aastast 1934. Rohkem infot: www.lth-baas.com

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 9
3 näd. tagasi
TIG (141) KEEVITAJA AS LTH-Baas
9
4 päeva jäänud
TIG (141) KEEVITAJA AS LTH-Baas • Euroopa
Euroopa
VIP 1
TORULUKKSEPP MT Installation OÜ
18 - 20 €/tunnis
1
TORULUKKSEPP MT Installation OÜ • Soome
Soome
VIP 9
NOOREMSPETSIALIST EUROOPASSE AS LTH-Baas
9
NOOREMSPETSIALIST EUROOPASSE AS LTH-Baas • Euroopa
Euroopa
2 näd. tagasi
Підходить і для українців
AUTOPLEKKSEPP Rent Service OÜ
Alates 17.5 €/tunnis
AUTOPLEKKSEPP Rent Service OÜ • Soome
Soome
VIP 1
nädal tagasi
WELDERS AND LASER CUTTERS TO WORK IN SOUTHERN FINLAND Wellpack OY
15 - 17 €/tunnis
1
WELDERS AND LASER CUTTERS TO WORK IN SOUTHERN FINLAND Wellpack OY • Soome
Soome
Vaatan kõiki