Toruliini operaator
Tööpakkumise number #812951

1
HAKA PLAST OÜ
Lääne-Virumaa

Töö kirjeldus

  • töö torutootmisliinidel (liinide seadistamine, töös hoidmine);

  • toodete tootmine vastavalt tellimustele;

  • toodete kvaliteedi jälgimine ning tagamine;

  • töö on sobilik pigem meesterahvale.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui:

  • soovid teha tööd;

  • omad head füüsilist vormi;

  • oled oma töös täpne ja aktiivne kaasamõtleja. Pead lugu puhtusest ja teed oma tööd korrektselt;

  • oled valmis töötama meeskonnas ning vahetustega 12h (ka öötöö).

Ettevõte pakub

  • tööd arenevas ettevõttes;

  • tööd huvitavas valdkonnas;

  • väljaõpet kohapeal;

  • stabiilset tööd meeldivas kollektiivis.

Tööpakkumise number
#812951

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

4 näd. tagasi
OPERAATOR-SEADISTAJA Universal Industries OÜ
1 päev jäänud
OPERAATOR-SEADISTAJA Universal Industries OÜ • Lääne-Virumaa
nädal tagasi
KUIVATI OPERAATOR AWE & ASER OÜ
KUIVATI OPERAATOR AWE & ASER OÜ • Lääne-Virumaa
EHITUSPUUSEPP Rono Design OÜ
1200 - 2200 €/kuus
EHITUSPUUSEPP Rono Design OÜ • Lääne-Virumaa
2 näd. tagasi
LUKKSEPP HKScan Estonia AS
1450 - 1550 €/kuus
3 päeva jäänud
LUKKSEPP HKScan Estonia AS • Rakvere
Rakvere
AUTOJUHT-KULLER LÄÄNE-VIRUMAAL Partner Veod OÜ
Alates 950 €/kuus
AUTOJUHT-KULLER LÄÄNE-VIRUMAAL Partner Veod OÜ • Rakvere
Rakvere
Vaatan kõiki