2023-08-23 14:48:55

Torude kooste- ja paigaldusspetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

  • Otsime seoses suurenenud töömahuga Soome laevatehastesse torumoodulite paigaldajaid -torukoostespetsialiste.
  • Peamisteks tööülesanneteks on torukoostude ettevalmistamine (lõikamine, saagimine, faasimine jne); torumoodulite koostamine, metallkonstrukstioonide koostamine jooniste järgi ja osaline keevitamine (konstruktsioonide külge).
  • Töö asukohad on laevatehased Soomes -  Turus ja Raumas.

Ootused kandidaadile

  • eelnevat torude koostamise kogemust (soovitavalt laevatehases)
  • tehniliste jooniste lugemise oskust
  • iseseisvust töö planeerimisel
  • head tehnilist taipu
  • kehtivad Põhjamaade tööohutuse- ja tuletöökaardid
  • EU kodandsus või Soome tööluba
  • NB! Tööle saamise eelduseks on edukas proovitöö tegemine (ajakulu ca 2-3h) meie Tallinna üksuses

  • ehitustehniliselt huvitavaid ning väljakutseid pakkuvaid projekte
  • vajadusel pakume võimalust elada soodsatel tingimustel ettevõtte korteris
  • püsivat ja stabiilset tööd