https://www.cvkeskus.ee/420999

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Töövõime hindamise juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 420999

Tööpakkumise number

420999

Töö kirjeldus

Peamine tööülesanne on töövõime hindamise protsessi korraldamine ja juhtimine (https://www.tootukassa.ee/content/toovoimereform/toovoime-hindamine). Põhja-Eesti Taastusravikeskus hakkab töövõimehindamise teenust osutama mitmetes maakondades ning juhi ülesanne on võrgustiku efektiivse töö tagamine, inimressursi tagamine ning tööprotsessi praktiline korraldamine.
Arstide puhul on võimalik ka ise töövõime hindamist läbi viia ning selle eest täiendavat töötasu saada - kui selline huvi on siis küsi selle kohta täpsemalt.


Nõudmised kandidaadile

Otsime inimest kellel on meditsiini valdkonnas töötamise kogemus (füsioterapeut, õde, tegevusterapeut, psühholoog, logopeed, arst) ning kes on hea suhtleja ning organiseerija. Vajalik on oskus suhelda erinevate inimestega ning võime suhteid hoida, võrgustikus saab olema ca 30 ekspertarsti, kelle tööd on vaja koordineerida. Vajalik on ladus arvutiga töötamise oskus. Kasuks tuleb kokkupuude puudega inimestega või mõni muu seos töövõime hindamisega. Kasuks tuleb varasem juhtimise kogemus.


Ettevõte pakub

Pakume väga head võimalust ettevõtlikule inimesele midagi üles ehitada ning ennast proovile panna juhi ja organisaarorina. Töökollektiiv on avatud ja toetav. Konkreetsel ametikohal puudub jäik ülesehitus ning paljuski on võimalik iseenda töökeskkonda kujundada.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. mai 2016
Kuulutus sisestati:
9. mai 2016
Brutopalk:
Alates 1650 EUR kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Põhja-Eesti Taastusravikeskus on suurim taastusravikeskus Tallinnas ning Põhja-Eestis. Keskus osutab nii statsionaarseid kui ambulatoorseid taastusravi teenuseid nii Eesti-Haigekassa kindlustatutele kui ka tasuliselt. Ettevõte on omas valdkonn liider ning eestvedaja.