Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #431372

Tootmisüksuse tehnik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime loodavasse logistikakeskusess Harjumaal, Loo alevikus, Niidu tee 1, tootmisüksuse tehnikut, kelle peamised ülesanded on:
ettevõttes olevate seadmete, mehhanismide hooldus ja remont
varuosade tellimine

Ootused kandidaadile

huvi tehnika vastu ja soov areneda
eesti, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
valmisolek töötada graafiku alusel
kasuks tuleb oma transpordi kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

tipptasemel tehnoloogiat ja väljaõpet kohapeal
huvitavat ja väljakutsuvat tööd rahvusvahelises kontsernis
sõbralikku meeskonda
ettevõttesiseseid soodustusi

Tööpakkumise number
#431372

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. august 2016
Kuulutus sisestati:
13. juuli 2016

Instrumentarium Optika kauplusteketti kuulub 21 kauplust üle Eesti

Vaata rohkem