Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #721331

Tootmistöötaja

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö erinevate puidutöötlemis seadmetega (pressid, pakkimine, höövel jms), seal hulgas füüsiline töö.

Ootused kandidaadile

Oled väga oodatud meie tiimi, kui

  • Sind iseloomustab kohusetundlikkus, suur töötahe ja sihikindlus parimate tulemuste saavutamiseks!
  • Sa tead, mida tähendab meeskonnatöö ja soovid olla sellest üks osa;
  • Sul on valmisolek vahetustega graafikuks või otsid hooajatööd suveks;
  • Sind ei heiduta füüsiline töö erinevate puidutöötlemise seadmetega.

Ettevõte pakub

Barrus on

  • stabiilne tööandja, kes hindab iga meeskonna liiget;
  • pakkudes oma inimestele põhjalikku väljaõpet, häid arenemisvõimalusi ja töötasuvahemikus 1300 – 1500 eurot, kuid võimalus teenida ka üle 2000€ kuus meie operaatorina;
  • hindame aktiivset eluviisi, pakkudes barruslastele sportimise ja vaba aja veetmise toetusi ning sealjuures ka tasuta kõhutäit lõunapausidel;
  • lisaks - meiega jala koju vantsima ei pea, sest tasuta bussitransport sõidab nii Võru, Parksepa, Väimela, Vasteliina, Krabi kui ka Rõuge suunal.

Lisainfo

Saada oma CV hiljemalt 29. augustiks signe[ät]barrus.ee või kandideeri
CV keskuse kaudu. Võtame ühendust ning pakume võimalust töö ja ettevõttega tutvuda!

Tööpakkumise number
#721331

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 1300 €/kuus
Kuulutus aegub:
29. august 2021
Kuulutus sisestati:
6. august 2021

Barrus on edukas ja arenev rahvusvaheline puidutööstus, ent samal ajal ka personaalne, stabiilne ja täiesti kohalik Võrumaa ettevõte, hinnates väga oma kogukonda! Mõtleme ja tegutseme suurelt ning seoses laienemisega oleme juurde otsimas inimesi, kellega koos toota maailma tipptasemel liimpuidust komponente ukse- ja aknatootjatele.

Vaata rohkem