Värsked tööpakkumised

Tootmistöötaja - tekstiilihooldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 600860

Tööpakkumise number

600860

Firma nimi peidetud Tootmistöötaja - tekstiilihooldaja

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on tagada meie klientidele alati puhtad ja korras tööriided. Sinu tööpäevad koosnevad tööriiete sorteerimisest, kontrollimisest ning vajadusel riiete parandamisest, kokkuvoltimisest ja pakkimisest klientidele saatmiseks.

Nõudmised kandidaadile

Hindame kui sa oled kohusetundlik, täpne ning omandad uusi oskusi kiiresti, suudad töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnas.

Töö toimub vahetustega graafiku alusel esmaspäevast reedeni: 6:00 – 14:30 ja 14:30 – 22:30, nii jäävad nädalavahetused pere ja sõprade jaoks :)
Pakume sulle motiveerivat töötasu. Lisaks saad meie poolt korraliku väljaõppe ja lahedad töökaaslased. Töökoht asub Tallinna külje all Loo alevikus, Jõelähtme vallas.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
2. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2019

Lindström on üks juhtivaid Euroopa tekstiiliteenuste ettevõtteid, kellel on tekstiilitööstuses üle 170 aasta kogemusi. Me pakume lahendusi ruumide puhtuse tagamiseks ja sisekujunduseks, töörõivaid ja töökaitselahendusi.
Lindströmi ülesandeks tugevdada oma klientide ettevõttekuvandit ja muuta nende igapäevaelu oma teenuste abil lihtsamaks. Üüritekstiilide teenus on kulutõhus ja keskkonnasäästlik moodus ettevõttes vajalike tekstiilidega tegelemiseks.
Lindström on tugevalt kasvav rahvusvaheline ettevõte. Meie eesmärgiks on geograafiliselt laieneda ja pikemas perspektiivis oma turuosa suurendada. Edukus põhineb tegevuste tugeval kontseptsioonil, mis tagab tegevuste kvaliteedi, teenuste ühtsuse ning vastutustundlikkuse kõikides tegevusriikides.