Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #679752

Tootmistöötaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on peamiselt alumiiniumprofiilide töötlemine (puurimine, järkamine); töödeldud materjalide pakendamine ja komplekteerimine (tihendid, klaasimine jne)

Ootused kandidaadile

- Kohusetundlikkus

- Aktiivsus tööülesannete täitmisel

- Täpsus, korrektsus

- Hea füüsiline vorm

- Jooniste lugemise ja mõistmise oskus

- Vähemalt keskharidus või keskeriharidus

- Inglise keele oskus kõnes ja kirjas keskmisel tasemel

- Tööle asumise aeg esimesel võimalusel

Kasuks tulevad:

- varasem kokkupuude erinevate metallide töötlemise alal ning töökogemus tootmisettevõttes

- tõstukijuhi juhtimisõiguse olemasolu

Ettevõte pakub

- Motiveerivat töötasu.

- Kohapeal väljaõpet.

- Erialaseid täiendkoolitusi.

- Meeskonnatööd.

- Sügavaid teadmisi metallitöötlemisest ja konstruktiivsetest lahendustest.

Tööpakkumise number
#679752