Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #677040

Tootmistöötaja / Производственный работник

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Detailide väljavõtmine metallkarkassist./ Извлечение деталей из металлического каркаса.

Muud lihtsmad abitööd tootmises./ Иные вспомогательные работы на производстве.

Ootused kandidaadile

Hea füüsiline vorm/ Хорошая физическая форма

Vastutustundlikkus/ Ответственность

Rutiinitaluvus/ Устойчивость к выполнению рутинной работы.

Ettevõte pakub

Ettevõte transport suunal Tallinn-töökoht-Tallinn

Spordikompensatsioon peale katseaega

Töö toimub vahetustega E-R 7.00-15.30 ja 15.30-00.00

Töö asukoht: Loovälja tee 11, Liivamäe küla

Tööpakkumise number
#677040

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 5.34 €/tunnis
Kuulutus aegub:
2. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
20. november 2020

CVKeskus.ee klient

Teraslehtmaterjali töötlemine

Vaata rohkem