Tootmistöötaja
Tööpakkumise number #730476

VINDOR OÜ
Järvamaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • höövli- ja värviliini puidust ukselengide/aknapalede pahteldus ja kontroll
  • höövli etteanne jm tootmistöö

Tööaeg esmaspäevast reedeni:

I vahetus 6:00-14:30

II vahetus 14:30-23:00

Vajadusel hakkab buss liikuma suunal Türi-Keava-Türi.

Sovivate kandidaatidega võtame ühendust.

Ootused kandidaadile

  • tahe teha tööd tootmises

  • oled kohusetundlik ja soovid teha meeskonnatööd

  • soov õppida ja areneda

  • korrektsus ja kohusetunne

  • valmisolek vahetustega tööks

Ettevõte pakub

  • stabiilset töösuhet kiiresti arenevas ettevõttes
  • toetavat meeskonda
  • motiveerivat töötasu
  • väljaõpet kohapeal
  • kaasaegseid töövahendeid
  • kollektiivpuhkus suvel ja jõulude ajal

Ootame endaga liituma edumeelseid ja väljakutsetele avatud inimesi, kellel on soov asjatundlikus meeskonnas saavutada püstitatud eesmärke.

Lisainfo

Telefon: +372 53080085
E-mail: tellimused(ät)vindor.ee

Tööpakkumise number
#730476

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: 1000 - 1400 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
15. september 2021
Tootmistöötaja Tootmistöötaja

VINDOR OÜ

OÜ Vindor on eesti kapitalil põhinev ettevõte mis on loodud 2010 aastal.
Põhitegevuseks on puidust liistude ja lengide tootmine. Hetkel töötab ettevõttes 120 inimest. Seoses tootmise laienemisega otsime oma meeskonda uusi liikmeid.
Asume Keavas, Kehtna vallas, 9km kaugusel Raplast.

Vaata rohkem