Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #613680

TOOTMISTÖÖTAJA

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 1000 - 1360 €/kuus
Kuulutus sisestati: 19. august 2019
Kuulutus aegub:17. september 2019

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on maitseainesegude pakendamine, maitseainesegude segamine ja nende teisaldamine.

Ootused kandidaadile

Töö sobib Sinule, kui oled:

  • heas füüsilises vormis (töö eeldab kuni 25 kg raskuste tõstmist)
  • valmis õppima ja omandama uusi teadmisi
  • töökas, iseseisev ning täpne ja omad vastutustunnet

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • tulemusliku töö eest brutotöötasu 1360 eurot (lõplik töötasu sõltub Sinu töötulemustest)
  • erinevaid ettevõtte soodustusi (sh spordikompensatsioon ja
toitlustamine tööl)
  • tasuta transporti Tallinn – Saue -Tallinn

Töökoht asub Sauel
Töötamine toimub kahes vahetuses E-R 07:00-15:05 ja 15:00-23:00

Tööpakkumise number
#613680

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. september 2019
Kuulutus sisestati:
19. august 2019

Saue Production OÜ kuulub Solina Group’i. Solina on rahvusvaheline toiduainetööstuse grupp, mis toodab maitseainesegusid. Solina Group’is töötab 1600 inimest, meil on 18 tehast Euroopas; käive küündib 423 miljoni euroni.

Vaata rohkem