Värsked tööpakkumised

Tootmistöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 613680

Tööpakkumise number

613680

Firma nimi peidetud TOOTMISTÖÖTAJA

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on maitseainesegude pakendamine, maitseainesegude segamine ja nende teisaldamine.

Nõudmised kandidaadile

Töö sobib Sinule, kui oled:

  • heas füüsilises vormis (töö eeldab kuni 25 kg raskuste tõstmist)
  • valmis õppima ja omandama uusi teadmisi
  • töökas, iseseisev ning täpne ja omad vastutustunnet

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • tulemusliku töö eest brutotöötasu 1360 eurot (lõplik töötasu sõltub Sinu töötulemustest)
  • erinevaid ettevõtte soodustusi (sh spordikompensatsioon ja
toitlustamine tööl)
  • tasuta transporti Tallinn – Saue -Tallinn

Töökoht asub Sauel
Töötamine toimub kahes vahetuses E-R 07:00-15:05 ja 15:00-23:00

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
17. september 2019
Kuulutus sisestati:
19. august 2019
Brutopalk:
Alates 1000 kuni 1360 EUR kuus

Saue Production OÜ kuulub Solina Group’i. Solina on rahvusvaheline toiduainetööstuse grupp, mis toodab maitseainesegusid. Solina Group’is töötab 1600 inimest, meil on 18 tehast Euroopas; käive küündib 423 miljoni euroni.