Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #623556

TOOTMISTÖÖTAJA Haljalasse

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eelkõige vajame abikäsi pakkimise, madratsiliimimise ja kvaliteedikontrolli ametikohale
VÄLJAÕPPE KORRALDAME TÖÖKOHAL!

Nõudmised kandidaadile

Me ootame Sind, kui Sa
- soovid anda oma panuse esmaklassilise kvaliteediga diivanite ja
voodite valmistamisse
- oled töökas ja kohusetundlik
- valdad suhtlemistasandil eesti või vene keelt
- oled hea tervise ja füüsilise vormiga

Ettevõte pakub

Me pakume Sulle
- hästi tehtud töö eest väärilist tasu ning tublidele ja aktiivsetele
töötajatele lisaboonuseid
- põhjalikku sisseelamist ja väljaõppeprogrammi kogenud töötaja
juhendamisel
- tasuta transporti tööle ja koju erinevatel suundadel- küsi lisa!
- tööd uuendusmeelses mööblitootmises

Töö on kahes vahetuses: 06.00-14.30 ja 14.30-23.00.

Tööpakkumise number
#623556

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem