Värsked tööpakkumised

Tootmistöölised

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 386646

Tööpakkumise number

386646

Töö kirjeldus

Pakume tööd kaasaegses pesumajas Männikul. Võimalik teha tööd suvel või püsivalt.

Hea teenimisvõimalus suveks!
Veel mitmeid töökohti naistele ja meestele!
Väljaõpe kohapeal!

Tööülesandeks linade laadimine kalandrisse, pakkimine jne.
Töö toimub seistes.
Tööaeg 7-17.30 graafiku alusel E-P ( kolm päeva tööl, kaks päeva vaba )

Nõudmised kandidaadile

Alates 18 a.
Soov teha tööd

Huvitavat kogemust, kaasaegseid töötingimusi, konkurentsivõimelist tasu

Lisainfo

Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.

Lisage meid ka Facebook keskkonnas: Baltic Prostaff

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
15. juuli 2015
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2015
Brutopalk:
Alates 4 EUR tunnis

Tegeleme personalirendi ja -otsinguga. Aitame ettevõtetel leida sobivad töötajad.