Värsked tööpakkumised

Tootmistöölised

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 363801

Tööpakkumise number

363801

Töö kirjeldus

Pakume tööd kaasaegses pesumajas Männikul.

Väljaõpe kohapeal! Töö E-L ( töö 5 päeva nädalas graafiku alusel- pühapäev ja lisaks üks päev vaba; tööaeg 8-16.30 )
Peamiseks tööülesandeks linade laadimine kalandrisse, pakkimine.
Töö toimub seistes.

Nõudmised kandidaadile

Soov teha tööd
Alates 18 a.

Kaasaegseid töötingimusi, huvitavat kogemust, konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.

Lisage meid ka Facebook keskkonnas: Baltic Prostaff

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö
Kuulutus aegub:
31. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
1. detsember 2014

Tegeleme personalirendi ja -otsinguga. Aitame ettevõtetel leida sobivad töötajad.