Tootmistöölised
Tööpakkumise number #709914

9
EstNor OÜ
Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded hõlmavad puitkonstruktsioonil elementide komplekteerimist; materjalide töötlemist; elementide ladustamist, pakkimist ja laadimist. Vajadusel ka avatäidete monteerimist ning muid ehitustöid.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev puusepa või üldehitaja kogemus

  • Tööriistade käsitlemisoskus

  • Jooniste lugemisoskus

  • Täpsus ja korrektsus

  • Tahe õppida ja õpitut rakendada

  • Kasuks tuleb eelnev töökogemus elementmajade tehases

Ettevõte pakub motiveerivat töötasu, stabiilset töökohta, kaasaaegseid ja kvaliteetseid töötingimusi, komandeeringu võimalusi (soovi korral).

Töökoht asub Kiilis, Harjumaal. Töö toimub esmaspäevast reedeni 7:30-16:00, kollektiivpuhkused 2 korda aastas suvel ja talvel.

Kandideeri läbi CV Keskuse, küsi lisateavet telefonil 5058184. CV Keskuse värbamiskonsultant Janar Eenlo

Tööpakkumise number
#709914

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. juuni 2021
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2021
Tootmistöölised Tootmistöölised

EstNor OÜ

CV Keskuse klient EstNor OÜ on aastal 2000 asutatud ettevõte, peamiseks tegevusalaks on puitmajade tootmine. 95% toodangust eksporditakse, peamiseks sihtriigiks on Norra. Rohkem teavet ettevõtte kohta: www.estnor.ee

Vaata rohkem